• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gokmenvincforklift
  • https://www.twitter.com/gokmenvinc
  • https://www.instagram.com/gokmenvinc

Hizmetlerimiz


 Hizmetlerimiz

 Gökmen Vinç  Oto Kurtarıcı Ve Kiralık Forklift, yılların deneyimi ve profesyonel büyük elaman kadrosuyla siz değerli müşterilerine iş makinesı kiralama hizmeti vermektedir.  Hizmetlerimiz, İstanbul Anadolu yakasında bulunan kiralama firmamızın öncelikle iş makine parkurunda bulunan  makineleri size bahsedelim. 

3 Tonluk triblex asansörlü 2.20 m asansörlü Kiralık Forklift

 Kiralama Hizmeti uygun fiyata günlük aylık saatlik alabilirsiniz. Yük taşıma işinizi elamanlarınıza değil iş makinelerine yaptırın böylece zamandan kazanç elde etmiş olacaksınız. Kiralık forklift hizmetimiz ve iş makinesi parkurumuz geniş ürün yelpazesiyle sizin isteğinize uygun makineyi tedarik etme gücüne sahiptir.


Oto Kurtarıcı Hizmeti

  Yolda kalan otomobil otobüs ve kamyon gibi taşıtlarınızı sizi bekletmeden acil bir şekilde  yanınıza hızlı bir şekilde gelmekteyiz.  Ayrıca Forkliftlerimizi sizin bulunduğunuz konuma getirmekteyiz yani siz telefon açıyorsunuz biz kısa sürede forkliftinizi yanınıza getiriyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetten dolayı mutlu müşteriler görmek bizide mutlu ediyor. Yük yükleme yük indirme ve yanınıza oto kurtarıcı ile forklift temini sağlayan firmamız, Ağır tonajlı çekiciye sahip  yüksek tonaj  taşıma kapasiteli  büyük iş makinelerinide taşımaktadır.

Vinç Kiralama Hizmeti


Tonajınız her ne olursa olsun büyük ya da küçük vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Uzun bomlu vinçlerle yüksek binaların tepesine ya da ara katlara malzeme dağıta bilmekteyiz.  Çelik halat tamurlu tonaj taşıma aparatlarımız sayesinde yük taşıma işi bizim için çocuk oyuncağı kiralık vinç hizmeti  İstanbul Anadolu yakasındaki garajımızdan çıkan vinçler kısa sürede yanınızda.