• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gokmenvincforklift
  • https://www.twitter.com/gokmenvinc
  • https://www.instagram.com/gokmenvinc

Kiralık Vinç


 GÖKMEN VİNÇ OTO KURTARICI VE KİRALIK FORKLİFT

 KÜÇÜK VİNÇ, BÜYÜK VİNÇ, ÇİFT KIRMA VİNÇ, SEPETLİ VİNÇ, PERSONEL YÜKSELTME PLATFORMU ACİL VİNÇ KİRALAMA 

Kiralık Vinç, ihtiyacınızı bizimle iletişime geçerek kolayca çözebilirsiniz. Yük kaldırma, fabrika taşımacığı, makine yürütme şantiye ve proje işlerinizi önemle takip edebiliriz. İş deneyimi yüksek operatör ve yeni iş makinelerimizle teknolojiye adepte firmayız. Projenizi bizimle paylaşıp ücretsiz keşifimizden yararlana bilirsiniz. Yükünüz, insan gücünün yetmediği şekilde ise işinize uygun vinç ile gelelim yükünüzü kaldırıp istenilen yerine götürelim.

0537 701 15 17

Anadolu Yakası Kiralık Vinç


  Gökmen Vinç olarak istanbul anadolu yakaksı ve çevresinde ki kiralık vinç ve kiralık platformlarımız ile siz değerli müşterilerimizden gelen vinç kiralama taleplerine anında ve sorunsuz hizmet anlayışımızla cevap vermekteyiz. Geniş araç parkurumuz içerisinde ki kiralık vinç, kiralık platform, kiralık sepetli vinçli araçlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Yük taşıtırken anadolu yakasında en iyi hizmeti ve en uygun fiyatı alabileceğiniz bir firmayız. Taşıma ve yükleme konusunda titizlikle çalışıyoruz. Vinçli nakliye işleriniz için bizimle iletişime geçe bilirsiniz. 
 

Anadolu Yakasında Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 Ümraniye · Dudullu · Madenler · Çekmeköy· Üsküdar  ·
Natoyolu  · Yakacık · Bostancı · Kayışdağı · Des sanayi · Kadosan · İmes · Çamlık · Yenidoğan · Sarıgazi  · Samandıra  · Sancaktepe  · Kurfalı  · İçerenköy  · Fabrika taşımacılığı · Nakliyeli vinç istanbul ·  Bostancı ·  Kadıköy· Kartal · SuadiyeTuzla, Aydınevler · Ataşehir · Kurtköy · Gülsuyu · İdealtepe· Çengelköy· Dolayoba· Güzelyalı· İstanbul Anadolu Yakası · Başıbüyük · Esenyalı · Kurfalı · İçmeler · Aydos · Gebze· Orhanlı· Tepeören · Kozyatağı · Soğanlık · Erenköy· Şekerpınarı · Beykoz

 


Copyright © 23-04-2020  Gökmen Vinç Oto Kurtarıcı Ve Kiralık Forklift